FOTO

Darek kantor

fotograf / retuszer

VIDEO - FOTO

MamHit to studio video i foto założone przez pasjonatów filmu i fotografii, absolwentów różnych kierunków – video i foto. Ja osobiście mam szczęście, ponieważ moje hobby najpierw przerodziło się w kierunek nauki, a później w zawód, którym zajmujemy się już od ponad 10 lat.

SPRZĘT

Zlecenia realizuję na sprzęcie firmy CANON.
Profesjonalne i niezawodne aparaty , lampa błyskowa, statywy i dobre oko czy też zmysł artysty to podstawa sukcesu. Unikalny styl wypracowany przez wiele lat w połączeniu ze znakomitym warsztatem, ponadprzeciętną kreatywnością sprawiają, że zlecając nam Twoją kolejną realizację możesz być całkowicie spokojny o jakość zdjęć.

realizacje

Realizujemy zlecenia na terenie Łodzi. Jestem otwarty na każdą propozycję wyjazdu dlatego Polska czy też zagranica nie jest dla mnie żadną przeszkodą

Umowa

Każde zlecenie to umowa cywilno-prawna. Doświadczony profesjonalista, który dzięki setkom realizacji dla wielu klientów doskonale rozumie potrzeby współczesnego klienta zarówno z branży weselnej jak i z branży sektora prywatnego.

Współpraca

Rozpoczynamy ją od rozmowy, podczas której staramy się poznać założenia stojące za potencjalną realizacją, której się podejmiemy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z otwartą głową oraz proaktywnym nastawieniem. Moja wiedza i doświadczenie niejednokrotnie pozwalają nam skrócić ten etap do najistotniejszych pytań i odpowiedzi, dzięki którym będziemy przekonani, że dobrze rozumiemy wizję klienta.

zlecenie

Kiedy etap doprecyzowania ustaleń oraz planowania zostanie już zakończony przechodzimy do działania, czyli wykonania zlecenia. Na koniec, zdjęcia zostają poddane profesjonalnej obróbce graficznej, zgodnie z potrzebami Klienta.

Naprawdę polecam. Pełen profesjonalizm. Wszystko można omówić i dograć ze szczegółami. 🙂
Polecam☺ Firma obsługiwała dotychczas dwa wesela w naszej rodzinie a już wkrótce w kolejce jest następne! Pełen profesjonalizm👊👍✌
Ja polecam w 100% Nie ma lepszej ekipy. Nie dość że mają ogromne poczucie humoru co sprawia, że nie trzeba się czuć nieswojo to jeszcze mamy idealną pamiątkę.
Polecam👍